Akasia Yachting Akasia Yachting Fethiye

Yatçılık sektöründe 23 yıldan beri denizci, kaptan,ve acenta olarak uzun yıllar hizmet veren Türkiyenin önde gelen isimleriyle calisan hakli ve guvenilir bir unvana sahip olan Adem Temiz kaptan, tabandan gelen bilgileri ve tecrubesi  ile önemli bir isimdir.

Denizcilik, kaptanlık ve seyahat acenteligi yaparken yurt dışındaki çalışmaları ile Rusya Almanya ve polonyadan  Türkiyeye yönlendirdiği acentaları ülkesine mal eden, Suna turizmin sahibi, kokartli rehber ve kaptanlık görevleri sırasında Güney Amerikaya giderek uzun yıllar  super kargo olarak görev yapmis olan Oğuz Bahadır Kaptanın yurt dışı macerası bitmiş görünüyor.

Tecrubeli iki arkadas Akasia yatçılığı kurarak güç birliği yapmışlar, Kendilerine ve müşterilerine ait yatların yapımında birebir bulunarak onlara tecrübeleri ile yardımcı olan sosyetenin ve protokolun en aranan isimleri onlar. Kiralık lux yatlar konusunda kaptan Adem Temiz gördüğümüz kadarı ile yeni acentasında çıtayı yükseltmiş görünüyor. Bu iki kaptanın önderliğinde, yeni kurulan acenta doğru işler yapmak için son derece hazır.

Adem ve Oguz kaptanlarin bir araya gelerek kurduklari  bu güzel ortaklik profesyonel anlamda işini bilen ve yaptıkları web sayfasi ile akasia yachting hem broker hemde charter  acentası olarak, ülkemizi tüm dünyada temsil edeceğine inandığımız bu geçmişi eski ancak kurulumu yeni olan  acentayı kutluyor ve başarılarının devamını diliyoruz. Listelerinde bulunan Türkiyenin en gözde yatları ve yurt dışındaki  entegre calistiklari yabancı acentalar aracılığı ile Mega yatları  sahillerimize getiren bu acenta ülkemizin güney batı sahillerini yakın gelecekte bu yatların kıyılarımızda seyr ettiği Cote d´azur sahillerine benzetmeyi amaçlıyor.

Bu iki deniz kurdu şimdiden yabancı acentalarla çalışan ve  MYBA nın kurallarına göre charter duzenleyen bünyesindeki geniş yat portföyü ile Türk sosyetesine de aradığı hizmetleri sunabilen,  misafirlerini huzurda rahat bırakan ama denizde asla yanlız bırakmayan anlayışları ile gerçek manada VIP misafirlere ve Protokole hizmet verebilen nadir Yat acentalarının arasına şimdiden girmişler bile.

Megayatların yetişmiş yat personeline olan ihtiyaçları konusunda da yardımcı olan ve ellerinde profesyonel manada kaptan, supervizor, aşçı, hostes ve yat personeli bulunduran ve her turlu şartlarda yatların personel eksiklerini tamamlayarak onların denizdeki huzuruna katkıda bulunuyorlar.

yat sektörünün ihtiyaç duyduğu eğitimli personel konusundada ön sıralarda bulunmayı ve yat personeli yetiştirmeyi hedefleyen bu acenta tecrübeleri ile bu açığı tamamlamayı amaçlıyorlar.

Adem  ve Oğuz kaptan tarafından kurulan bu yeni acenta yat sektöründeki güvenilirlikleri sebebi ve yat alanlara sundukları ekspertiz hizmetleri ile yat sahiplerinin güvendiği ve yatlarını satarken veya yat almak isteyenlerin en çok aradigi  isimler arasındalar dürüstlük ve müşteriye hizmet anlayışını kazançtan önde tutan bu iki tecrübeli artık Akasia Yatcilik adlı şirket çatısı altındalar. web adresleri is Luxury yacht charter Turkey