Akasia Yachting Akasia Yachting

Yatçılık sektöründe 23 yıldan beri denizci, kaptan ve acenta olarak uzun yıllar hizmet veren Türkiyenin  yat dünyası ve yat kiralama işindeki önde gelen isimleriyle calişan hakli ve guvenilir bir unvana sahip olan Adem Temiz kaptan, tabandan gelen bilgileri ve tecrübesi  ile önemli bir isimdir.

Denizcilik, kaptanlık ve seyahat acenteliği yaparken yurt dışındaki çalışmaları ile Rusya Almanya ve Polonya dan  Türkiye ye yönlendirdiği 18 adet  A   sınıfı seyahat   acentaları ülkesine yönlendiren, Suna turizmin sahibi, kokartli rehber ve kaptanlık görevleri sırasında Güney Amerika ya giderek uzun yıllar  super kargo olarak görev yapmiş olan Oğuz Bahadır Kaptanın yurt dışı macerası bitmiş görünüyor.

Tecrübeli iki arkadaş Akasia yatçılığı kurarak güç birliği yapmışlar, Kendilerine ve müşterilerine ait yatların yapımında birebir bulunarak onlara tecrübeleri ile yardımcı olan sosyetenin ve protokolun en aranan isimleri onlar. Kiralık lüks yatlar konusunda kaptan Adem Temiz gördüğümüz kadarı ile yeni Acentasının da çıtasını yükseltmiş görünüyor. Bu iki kaptanın önderliğinde, yeni kurulan Acenta doğru işler yapmak için son derece hazır.

Adem ve Oguz kaptanların bir araya gelerek kurdukları  bu güzel ortaklık profesyonel anlamda işini bilen ve yaptıkları web sayfası ile Akasia yachting hem yat satıcısı hemde kiralama  acentası olarak, ülkemizi tüm dünyada temsil edeceğine inandığımız bu geçmişi eski ancak kurulumu yeni olan  acentayı kutluyor ve başarılarının devamını diliyoruz. Listelerinde bulunan Türkiyenin en gözde yatları ve yurt dışındaki  entegre calistiklari yabancı acentalar aracılığı ile Mega yatları  sahillerimize getiren bu acenta ülkemizin güney batı sahillerini yakın gelecekte bu yatların kıyılarımızda seyr ettiği Cote d´azur sahillerine benzetmeyi amaçlıyor.

Bu iki deniz kurdu şimdiden yabancı Acentalarla çalışan ve  tyba nın kurallarına göre kiralık yat ihtiyacını düzenleyen bünyesindeki geniş yat portföyü ile Türk sosyetesine de aradığı hizmetleri sunabilen,  misafirlerini huzurda rahat bırakan ama denizde asla yanlız bırakmayan anlayışları ile gerçek manada VIP misafirlere ve Protokole hizmet verebilen nadir Yat acentalarının arasına şimdiden girmişler bile.

Megayatların yetişmiş yat personeline olan ihtiyaçları konusunda da yardımcı olan ve ellerinde profesyonel manada kaptan, supervizor, aşçı, hostes ve yat personeli bulunduran ve her turlu şartlarda yatların personel eksiklerini tamamlayarak onların denizdeki huzuruna katkıda bulunuyorlar.

yat sektörünün ihtiyaç duyduğu eğitimli personel konusunda  da ön sıralarda bulunmayı ve yat personeli yetiştirmeyi hedefleyen bu acenta tecrübeleri ile bu açığı tamamlamayı amaçlıyorlar.

Adem  ve Oğuz kaptan tarafından kurulan bu yeni acenta yat sektöründeki güvenilirlikleri sebebi ve yat alanlara sundukları ekspertiz hizmetleri ile yat sahiplerinin güvendiği ve yatlarını satarken veya yat almak isteyenlerin en çok aradigi  isimler arasındalar dürüstlük ve müşteriye hizmet anlayışını kazançtan önde tutan bu iki tecrübeli artık Akasia Yatcilik adlı şirket çatısı altındalar. web adresleri is Luxury yacht charter Turkey