akasia-yachting-anasayfa Akasia Yachting

Akasia Yachting; yatçılık sektöründe 23 yıldan beri denizci, kaptan ve acente olarak uzun yıllar hizmet veren Türkiye’nin yat dünyası ve yat kiralama işindeki önde gelen isimleriyle çalışan hâkli ve güvenilir bir unvana sahip olan Kaptan Adem Temiz, tabandan gelen bilgileri ve tecrübesi ile önemli bir isimdir. Denizcilik, kaptanlık ve seyahat acenteliği yaparken yurt dışındaki çalışmaları ile Rusya, Almanya ve Polonya’dan Türkiye ye yönlendirdiği 18 adet A sınıfı seyahat acenteleri ülkesine yönlendiren, Suna Turizmin sahibi, kokartlı rehber ve kaptanlık görevleri sırasında Güney Amerika ya giderek uzun yıllar super kargo olarak görev yapmış olan Kaptan Oğuz Bahadır Bozkurt’un yurt dışı macerası bitmiş görünüyor.

Tecrübeli iki arkadaş Akasia Yatçılığı kurarak güç birliği yapmışlar, kendilerine ve müşterilerine ait yatların yapımında birebir bulunarak onlara tecrübeleri ile yardımcı olan sosyetenin ve protokolün en aranan isimleri onlar. Kiralık lüks yatlar konusunda kaptan Adem Temiz gördüğümüz kadarı ile yeni acentesinin de çıtasını yükseltmiş görünüyor. Bu iki kaptanın önderliğinde, yeni kurulan acente ile doğru işler yapmak için son derece hazır. – Akasia Yachting

Akasia Yachting Misyonu

Adem ve Oğuz kaptanların bir araya gelerek kurdukları bu güzel ortaklık profesyonel anlamda işini bilen ve yaptıkları web sayfası ile Akasia Yachting hem yat satıcısı hem de yat kiralama acentesi olarak, ülkemizi tüm dünyada temsil edeceğine inandığımız bu geçmişi eski ancak kurulumu yeni olan acenteyi kutluyor ve başarılarının devamını diliyoruz. Listelerinde bulunan Türkiye’nin en gözde yatları ve yurt dışındaki entegre çalıştıkları yabancı acenteler aracılığı ile Mega yatları sahillerimize getiren bu acente ülkemizin Güney Batı sahillerini yakın gelecekte bu yatların kıyılarımızda seyir ettiği Cote d´Azur sahillerine benzetmeyi amaçlıyor.

Bu iki deniz kurdu şimdiden yabancı Acentalarla çalışan ve  tyba nın kurallarına göre kiralık yat ihtiyacını düzenleyen bünyesindeki geniş yat portföyü ile Türk sosyetesine de aradığı hizmetleri sunabilen,  misafirlerini huzurda rahat bırakan ama denizde asla yanlız bırakmayan anlayışları ile gerçek manada VIP misafirlere ve Protokole hizmet verebilen nadir Yat acentalarının arasına şimdiden girmişler bile.

Megayatların yetişmiş yat personeline olan ihtiyaçları konusunda da yardımcı olan ve ellerinde profesyonel manada kaptan, supervizor, aşçı, hostes ve yat personeli bulunduran ve her turlu şartlarda yatların personel eksiklerini tamamlayarak onların denizdeki huzuruna katkıda bulunuyorlar. Yat sektörünün ihtiyaç duyduğu eğitimli personel konusunda  da ön sıralarda bulunmayı ve yat personeli yetiştirmeyi hedefleyen bu acente tecrübeleri ile bu açığı tamamlamayı amaçlıyorlar.

Adem  ve Oğuz kaptan tarafından kurulan bu yeni acente yat sektöründeki güvenilirlikleri sebebi ve yat alanlara sundukları ekspertiz hizmetleri ile yat sahiplerinin güvendiği ve yatlarını satarken veya yat almak isteyenlerin en çok aradığı  isimler arasındalar dürüstlük ve müşteriye hizmet anlayışını kazançtan önde tutan bu iki tecrübeli artık Akasia Yatçılık adlı şirket çatısı altındalar. – Akasia Yachting

Akasia Yatçılık web adresi: Akasia Yachting