Kiralık Guletler

Kiralık Guletler

Kiralık Guletler
,

Yat tatilinin en üst sırasına koyduğumuz kiralık guletler, deniz severlerin hem tercihi hem de en alışık olduğu tekne gurubudur. Gün geçtikçe gelişen gulet imalatlarının vazgeçilmezi olan bu tekneler hemen her bütçeye uyan fiyatlar ile çeşitli boylarda ve kabin sayısında olabiliyor.

Tatil konusunda zaten önceden tecrübesi olan yat sahiplerinin organize ettiği bu guletler zaten misafirlerin rahatı ve kullanım kolaylığı için inşa edilmişlerdir. Genelde ahşap dan imal edilmişlerdir kaptan ve personeli sahilleri çok iyi tanırlar ve bilgilidirler, seyir için güvenebileceğiniz personeldir ya da aileden biri yada yat sahibinin yetiştirdiği güvendiği denizciler dir.

Sefer sırasında bu kaptan ve denizcileri tanımanız ve dost olmanız  sonraki yolculuklarda size kolaylık sağlar, ancak yatı kiralarken aracı acentenizi aradan çıkarın anlamına gelmemeli olacak olumsuzluklarda acenteniz muhataptır. Çözümde onlara aittir. Acenteniz sizi ve misafirlerinizi yüz yüze getirmeden çözüm bulur ve sizde kaptan ve personeli ile incinmeden ve incitmeden ortak noktayı bulursunuz.

Görsel olarak rahatlığı ve kullanım avantajı ile guletler motoryatlar kadar revaçtadır ama motoryatlar ekstradan yakıt masrafları ile aynı tatil için daha pahalıya mal olur. Her türlü yat alım satım kiralama işleri için güvenilir ve dürüst ticaret anlayışıyla Akasya Yatçılık firmasını tavsiye ederiz.