Kiralık Motoryatlar

Kiralık Motoryatlar

Kiralık Motoryatlar

Kiralık Motoryatlar; ülkemizde yeni başlayan kiralık motoryat talepleri gün geçtikçe artarak devam etmektedir. Türkiye’deki geçmişine bakıldığında 2000 yılında bu yana kiralık motoryatlar portföyü olan ülke değildik fakat şimdi Türkiye’deki motoryat portföyü 60 metrelere ulaşmış farklı alternatif seçenekler müşterilerimize önerebiliyoruz. talepler arttıkça motor yatların inşası da hızlı bir şekilde artarak büyümüş ve bu günkü yerine gelmiştir. Bizlere gelen kiralık mega yatlar veya kiralık motoryatlar taleplerine Bodrum, Marmaris, Göcek, Fethiye, Antalya ve İstanbul da bulunan yatlarımız ile cevap verebiliyoruz ve müşterilerimize rahatlıkla kiralık motoryatlar önerebiliyoruz. Artık portföyümüzde her bütçeye uygun kiralık motoryatlar bulunmaktadır. Kabin sayısı olarak, 2 kabinden başlar 7 kabinli ve yaklaşık 14 kişilik guruplar için motor yatlarımız elimizde mevcuttur. İstenen marka ve model olarak sayfamızda göreceğiniz gibi her tarz motoryatlar mevcuttur.

Her yıl yaz gelmeye başladığında okulların tatili ile herkesin bir tatil, deniz, güneş heyecanı başlar. Genelde büyük şehirlerde yaşayanlar şehrin stresinden kurtulmak için biran önce yazın gelmesini ve güneyde tatile çıkmayı düşünür. Durumu müsait olan bu noktada akla gelen kiralık motoryatlar düşündükleri tatile renk katar. Fakat genelde son dakika rezervasyon yapmayı seven millet olduğumuzdan sezon başı organize olmayan ön hazırlık ve rezervasyon yapılmadan yat kiralanmak istendiğinde, genelde istenen tarihler ya dolu yada son dakika rezervasyon olduğu için biraz daha fiyatı yüksek olabilmektedir.

Buna sebep olan dünyanın birçok yerinden denizde tatil için kiralık motor yatlara talep yapan yabancı müşteriler olmaktadır. Yabancıların tatil anlayışı erken rezervasyon ve uygun indirim almak iken yerli misafirlerimiz son dakikaya kaldığı için indirimlerden fazla faydalanamıyor veya kendisi gibi pek çok kişinin ayni anda istediği motoryat kiralama ile daha fazla ödemektedir. Gerçekte yabancıların almış oldukları indirim çok farklı olmamakla birlikte maksimum indirim %10 civarında olur bununla beraber yabancıların ekstra olarak gidiş dönüş uçak biletleri hesaplandığında ayni tatil için yerli turistin iki katını ödemiş oluyorlar.