Kiralık Tekneler

Kiralık Tekneler

Kiralık Tekneler

Yatları kiralarken tatile ayırdığınız zaman önemlidir kiralık guletlerde bu zaman cumartesiden cumartesiye olduğu halde motor yatları her zaman kiralama şansınız olur. Guletler haftayı bölerek geri kalan zamanı kaybetmek istemezler. Tatildeki arkadaşlarınızı seçmeniz önemlidir bu size tatil kalitenizi belirleme şansı verir. O halde yanınızda hayatta pozitif düşünceli ufak şeyler ile mutlu olmayı şiar edinmiş dostları götürün. Hele yatın ücretini paylaşmak için tanımadık tatil arkadaşları edinmeyin, kaprisleri yüzünden çok uyumsuz bir tatil geçirme olasılığınız yüksektir.

Arkadaşlarınız bile olsa misafirlerinizi iyi seçin aman arkadaşlarınız ile son seferiniz olmasın. Özellikle kendilerine yatta misafir olmaları gereğini hatırlatın. Kiralık motor yatları misafirleriniz ve kendinize lazım olacak kadar kabin sayısına göre kiralayabilirsiniz. Tatil anlayışının en üst sınıfında olan özel yat kiralama sırasında yapılabilecek su sporları malzemeleri de önemlidir bunların hangilerine sahip olduğunu kaptanınız dan öğrenin.

Kaptanınıza olan önceden tanıdık olma şansı önemlidir size toleranslı tatil sağlar, ve hangi koyları görüp görmediğinizi bilir rotayı isteğinize göre değiştirebilir. – Kiralık Tekneler