Megayat Kiralama Turizmi Mega Yat Kiralama Turizmi

Mega Yat Kiralama Turizmi

Mega Yat Kiralama Turizmi; hep düşünmüşümdür! neden ülkemiz Mega yatların uğrak yeri olmaz, bu güzel ülke ,bakir koylar, denizi ve kumsalları güzel olduğu kadar emniyetli olmasına rağmen neden revaçta bir ülke değildir diye. Misafirperver ve güleç yüzlü insanlarımızın yardımsever ve dostane tavırları, çok az ülkeye nasip olmuş özelliklerdir.

Buna rağmen çok az mega yat uğrar Türk karasularına. Gelenlerde ise devamlılık yoktur sanki bu güzellikleri tavsiye etmezler birbirlerine, bunca güzel koylar körfezler, antik şehirler ve bu sıcak kanlı insanlar ülkesi sanki tanımaya şayan değildir. Deniz suyu sıcaklığı denizden ayrılma hissini unutturan bu güvenli deniz ve ülkenin antik medeniyetler ve yerleşimleri sanki pek çok ülkeye münhasırmış gibi çok sık gelmezler ülkemize, o çok meşhur Côte d’Azur Avrupa’nın güneyi ile karşılaştırdım hep.

Ülkemin her biri insanı şaşırtacak kadar güzel koylarını, sakin marinalarını, bir yat a ev sahipliği yapacak kadar özel koylarını hatta bulunduğu yeri değiştirme gereği duymayan, mega yatları, olağan üstü güzel guletlerini, irili ufaklı motoryatlarını neden tercih etmezler, neden Snt. Tropez sahillerine, San Remo’ya veya Nice’e gelirler her sezon.

Her sezon neden kendilerini Monaco da, Antibes te, Cannes te göstermek isterler. Adeta duvar kadar keskin sert yamaçları olan geniş ve büyük koy sayılmayan koylarının dışında koyları olmayan, koyların değil tek yata özel olması o binlerce yatın bir araya gelmesi ile hiç bir doğal özelliği kalmayan bırakın görselliği, yüzmek için bile müsait bulmadığım koy ve sahillerini, o artık tahayyül sınırlarını aşan dizaynları ile her biri ayrı güzel adeta birbirine nispet yapan yatlar ile süslerler. – Mega Yat Kiralama Turizmi

Ben bu ülkenin hala bu güzel megayatlar, motoryatlar ve nazenin yelkenliler ile birbirlerini görebilmek için varış yerlerinin, emniyetli doğal güzellikleri ile insanı büyüleyen bu güzelim koylarını tercih edebileceklerine inanıyorum. Bir yerlerde bir organizasyon hatası olmalı yanlış yaptığımız yada düzeltemediğimiz bir şeyler var. Eminim doğru yolu bulacağız  ve bu ülkeyi yat turizminde megayatların, motoryat ve yelkenlilerin uğrak yeri yapmak çok ta zor değil belki küçük bir adıma ihtiyaç var hep gözümüzden kaçırdığımız. – Mega Yat Kiralama Turizmi