Satılık Motoryatlar

Satılık motoryatlar

Denize meraklı iş adamlarının büyük yıllarca hayallerini süsleyen ve pek azının sahip olma şansı olan   büyük merak, istek, ve maaliyetler ile imal ettikleri yatlar, maalesef  büyük ekonomik kriz durumlarında zenginlerin ilk önce vaz geçtikleri sevgililerinden oluyor.

Henüz çok az kullanılmalarına rağmen satılık motor yatlar son yıllarda oldukça uygun fiyatlara el değiştiriyor. Dünyanın her yerinde yaşanan bu tür alış verişler, Satılık motor yatları aranır hale getirdi.

Henüz proje aşamasında olan yarım kalmış  en nadide hayaller ve yatlar maaliyetlerinin çok altında el değiştirebiliyor. marinalarda terk edilmiş halde üzerinde mürettebat dahi bulunmayan bu güzelim yatlar meraklılarına yeni hayaller sunuyor.

Bu ucuz ve kaliteli satılık motor yatları almadan önce mutlaka deneyimli ve piyasayı tanıyan satıcıları yani broker dediğimiz firmalari bir yerlere kaydedin ve gerektiğinde onları bulun ancak satılık motor yatların ve sahiplerinin son durumlarını onlar takip edebiliyor. bu tür fırsatları takip eden brokerler in olduğunu ve meraklıların bu tür fırsatları bu şahıslara sormalarında yarar görüyoruz.